German House Kremenchug 1980s photo number 1876

«Немецкий дом» Кременчуг - фото № 1876

The German House was commissioned in Kremenchug in 1978. It was built by the project of German architects with the participation of German builders. At that time, it was not only a high German quality of work, but pleasant trifles in Soviet hallways, for example, wallpaper on panels, was a wonder.

Date: 1980-1990

Location: Kremenchug, district of the KrAZ Culture Palace, Svoboda Avenue (formerly 60-year-old October Street)

Summary
«Немецкий дом» Кременчуг 1980-е фото номер 1876
Article Name
«Немецкий дом» Кременчуг 1980-е фото номер 1876
Description
Фотография 9-ти этажного здания называемого в народе «Немецкий дом» в районе ДК КрАЗ Кременчуг, 1980-е года
Publisher Name
Окраины Кременчуга
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Если Вы являетесь владельцем каких-то фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией, и мы их удалим.

2 thoughts on “German House Kremenchug 1980s photo number 1876

  1. Що до проекту “німецьких архітекторів” також як і “німецькі будівельники” це не більше як легенда… Проект був радянський, а серед будівельників було обмаль фахівців справи… Можу судити про це не поверхнево, тому що наша бригада, в складі управління “Жилстрой”, вела будівництво п’ятиповерхового будинку що поруч… Всі плюси і мінуси їх тодішньої роботи я дуже добре бачив на власні очі…

    1. Не вводьте людей в оману, будинок будувала німецька фірма BMK (Bau Montage Kombinat) з Halle Neustadt – НДР, у мене були знайомі німці, які там працювали, директора цієї фірми я знав особисто, його звали Манфред. А щодо якості роботи, так нашим будівельникам необхідно було ще вчитися і вчитися, щоб досягти такого рівня якості та організації роботи.

Leave a Reply

Your email address will not be published.