«Німецький будинок» був зданий в експлуатацію в Кременчуці в 1978 році. Його зводили за проектом німецьких архітекторів за участю німецьких будівельників. На той час було дивиною не тільки висока німецька якість робіт, але приємні дрібниці в радянських під’їздах, наприклад, шпалери на панелях.
Дата: 1980-1990
Місце: Кременчук, район Палацу Культури КрАЗ, проспект Свободи (колишня вулиця 60-річчя Жовтня)
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.
Що до проекту “німецьких архітекторів” також як і “німецькі будівельники” це не більше як легенда… Проект був радянський, а серед будівельників було обмаль фахівців справи… Можу судити про це не поверхнево, тому що наша бригада, в складі управління “Жилстрой”, вела будівництво п’ятиповерхового будинку що поруч… Всі плюси і мінуси їх тодішньої роботи я дуже добре бачив на власні очі…
Не вводьте людей в оману, будинок будувала німецька фірма BMK (Bau Montage Kombinat) з Halle Neustadt – НДР, у мене були знайомі німці, які там працювали, директора цієї фірми я знав особисто, його звали Манфред. А щодо якості роботи, так нашим будівельникам необхідно було ще вчитися і вчитися, щоб досягти такого рівня якості та організації роботи.