Інститут Механіки і Транспорту

Інститут Механіки і Транспорту

Факультет механіки і матеріалознавства увійшов до складу інституту механіки і матеріалознавства Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Факультет був одним із найстаріших факультетів університету. Серед випускників факультету багато відомих у місті та в Україні фахівців і громадських діячів.

У Кременчуці багато сімей, у яких цілі сімейні династії студентів факультету: тут навчались і батьки, і їх діти, навіть і онуки. Цей факультет його студенти звикли називати машинобудівним. Тепер — це вже історія Кременчуцького національного університету. Але історію потрібно зберігати. Пропонуємо переглянути буклет факультету. Ви тут прочитаєте про своїх улюблених викладачів, про студентів і їх досягнення, знайдете фотографії зі свого студентського життя. Кафедри факультету, його викладачі продовжують традиції факультету , працюючи у новоствореному інституті механіки і транспорту.

Сайт Інституту Механіки і Транспорту

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи

Leave a CommentThis site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.