Напевно вже мало хто пам’ятає як виглядала ділянка від електростанції до водоканалу. Вже був великим сел. Молодіжне, а підйом на гору все ще був забудований післявоєнними мазанками. Тільки навпроти електростанції було дві пристойні будівлі: клуб, не пам’ятаю чий, і трохи вище міська громадська лазня, куди ми ходили в дні коду прогулювали шкільні уроки взимку. Це тоді називалося страйкувати.
Чув, що забудова цього району затяглася через чиновницьку безладність. Вся справа в тому, що в цьому районі не ввели вчасно обмеження прописки (такі заходи практикують і зараз у містах, де планується знесення старих будівель або цілих районів), а в результаті в цих халупах виявилося стільки прописаних, що напевно весь цей район не зміг. би вмістити всіх, зберися вони всі разом. Чи пам’ятає хто, що в ті часи під час знесення житлового будинку квартири давали на кожну окремо сім’ю, прописану в цьому будинку?
Автор: А.Бишенко
Якщо Ви, бажаєте допомогти у створенні музею фінансово або особистою участю, хочете брати участь у пошуково-дослідній роботі, маєте будь-яку інформацію про випускників довоєнного аероклубу, про льотчиків, які мають відношення до Кременчука, хочете передати в якості експонатів будь-які предмети, що мають відношення до авіації.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 050-757-90-93