Дата: 1970-і роки
Місце: Кременчук, Крюків, вулиця Приходька
Фотографію надала Людмила Сірко із сімейного архіву
коментарі на Facebook
Зима 1971-1972 года, я ее помню. Сначала была метель, и младшие классы не пошли в школу, но я не знала и пришла, и старшеклассники, которые дежурили, меня отправили домой. А потом пурга стихла, и весь двор был завален сугробами, мы тогда жили по Александрийской, 2. Транспорт не ходил, пока не расчистили дорогу.Елена Зелевицкая
У «сніжні» 70-і вчилась у школі, такі завали снігу пам’ятаю кожну зиму… ( тільки справжня зима чомусь доволі часто починалась саме тоді, коли закінчувалися канікули)))… Проізжджу частину старалися чистити снігоприбиральними машинами) вони починали працювати ще до6.00. І вивозили сніг вантажними машинами, а вздовж доріг були такі здоровенні кучугури…
А як же вони довго танули навесні)))Olga Dobrovolska-Beloded
А як же вони довго танули навесні)))Olga Dobrovolska-Beloded
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.