Отрывок из статьи «Немецкие переправы у города Кременчуг»
В 1942 году немцы приступили к строительству капитального автомобильного моста, примерно в полукилометре ниже по течению от железнодорожного. Мост был тоже деревянным, но устанавливался на железобетонных быках. В грунт вбивались деревянные сваи, вокруг них делалась деревянная опалубка, и потом всё заливалось бетоном. Строили мост военнопленные с кременчугских лагерей.
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.