Побудовано вокзал 1985 року. В тому ж році до приміщення нового річкового вокзалу переїхала річкова міліція
Порт начали строить еще в 1983 году, ( до этого там стояли дебаркадеры, часть из них до сих пор находится в районе л.станции “Посейдон”). Строительство речного порта было запланировано еще в 1976 году(IX пятилека, для тех кто в курсе))) но по не известным причинам затягивалось год от года. Активно процесс пошел при Н. Залудяке. Буквально за год сделали берегоукрепление и к навигации 1985 г. порт начал полноценно принимать “Ракеты”, “Метеоры” и др суда.Олег Надоша
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.