Перший наплавний міст у Кременчуці 1770 рік

{:uk}

Збудований у 1770 році. На його утримання скарбниця виділяла щорічно від 5 до 7 тис. рублів. Виходив на Херсонську вулицю, нині Лейтенанта Покладова
У 1789 році губернські установи та кременчуцький міст переводяться з Кременчука до Катеринослава.

TRX / USDT (TRC20)
Підтримати проект
QR Code
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників: Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми оперативно розглянемо звернення.