Дата: 1960-ті роки
Місце: Кременчук, парк Залізничників, нині Міський сад
Добре запам’ятався відразу післявоєнний Ж/Д парк, коли місто було все в руїнах і руїнах, а там процвітав оазис, доглянуті квіткові алої та клумби, які щодня поливали, було все запобігло для відпочинку, дитячі та піонерські майданчики, огороджена танцмайданчик під духовий оркестр , на день залізничника було масове гуляння, виїжджали виїзні буфети з різними ласощами. 1 квітня всім класом завжди ходили купатися на Гарячку, так як вода цілий рік була тепла, були казкові цілорічні фонтани. Під час війни парк дивом не постраждав, тому що, по доданню, у ньому був німецький склад ПММ.Анатолий Геращено
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.