Фото опублікував Baruch Bavli
Дата: червень 1975 рік
Місце: Кременчук, літнє кафе та скверик на вулиці Леніна (нині вулиця Соборна), навпроти магазину “Юний Технік”
Фото опублікував Baruch Bavli
Спогади мого дитинства, “Шайба”, морозиво у металевій креманці, притрушене тертим шоколадом, їси повільно,розглядаючи людей,бо ти ж приїхав у “город”,розтягуєш задоволення, почуваєшся мовби ти мала і знаходишся у дитячому ресторані))),запиваєш стаканом ситра,знаючи,що після морозива,воно геть не солодке, але обов’язково його п’єш,бо то є ритуал.)))коментар до фото Юлія Юлія
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.
Воспоминания детства мороженое и лимонад