Cемирічна школа №10, переобладнана після війни із привокзального санпропускника.
Цього будинку давно вже немає – знесли за ветхістю і збудували на його місці привокзальний ресторан, який називався «Магістраль» 1969 рік
Джерело: блог користувача jost

У мене були друзі і колеги заводчан – випускники-семирічки шк10, старші від мене, і приємно згадували школу разом з походи і екскурсії, тьотю моєї, вчительку географії – Кулик Галина Степанівна, потім 1960-61 гг. перейшла вона на шк14, пенсія. Дякую і згадки! Фоточка з вас взяла десь 2021 р./ фамілій вчиталей і директорші не пам’ятаю, друзів, приходили до нас до дому, чай пилили і багато балаковали!/тьотя, другий ряд, третя справа, коло директора. Згадала, по за директором – Елена Іванівна, подруга тьоті…та було багато друзіTetiana Eismont

Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.