У братській могилі поховані розстріляні у 1918 році петлюрівцями командири та бійці 5-го стрілецького полку та вбиті вже у боях із денікінцями червоноармійці та партизани. Гранітний обеліск було зведено у 1938-39 роках, а 1940 року з лицьового боку пам’ятника було встановлено скульптурну групу “Партизани”. Автори пам’ятника архітектори Гуралов та Коган.
У 1946 році було відновлено Поштовий сквер з пам’ятником, назва – “Борцям за владу Рад”.
Пам’ятник знаходився у Поштовому сквері, зараз знаходиться на площі Перемоги
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.