Уривок із статті «Німецькі переправи біля міста Кременчук»
У 1942 році німці приступили до будівництва капітального автомобільного мосту, приблизно за півкілометра нижче за течією від залізничного. Міст був також дерев’яним, але встановлювався на залізобетонних биках. У ґрунт вбивалися дерев’яні палі, навколо них робилася дерев’яна опалубка, і потім все заливало бетоном. Будували міст військовополонені із кременчуцьких таборів.
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.
Mersedes L3000S и Ford V 3000S