У Бельгії близько 30 осіб отримують пенсії Гітлера

В Бельгии около 30 человек получают пенсии Гитлера

Близько 30 громадян Бельгії продовжують отримувати призначену


Гітлером пенсію за службу у військах СС під час Другої світової війни.
У Бельгії близько 30 громадян досі продовжують отримувати призначену лідером нацистів Адольфом Гітлером в 1941 році пенсію за службу у військах СС під час Другої світової війни. Про це в середу, 20 лютого, повідомляє газета De Morgen.

За даними видання, наказ Гітлера, датований тисяча дев’ятсот сорок одна роком, дає право бельгійцям, які приєдналися до нацистських військ під час Другої світової війни, до сих пір отримувати німецькі пенсії.

Відомо, що зазначена справа винесено на обговорення парламентського комітету у закордонних справах.

“Імена цих людей відомі німецькому послу (в Бельгії), проте федеральний уряд, яке багато років не могло прийняти реформи в сфері фінансів, ще не поінформовано про дані бельгійців”, –

йдеться в тексті резолюції, представленої до розгляду комітету.

Як повідомив виданню Алвін де Конінк – член Групи пам’яті, що включає в’язнів концентраційних таборів Третього рейху і їх нащадків, протягом 70 років бельгійські нацисти отримують пенсії в розмірі від 425 до 1275 євро на місяць.

У той же час, зазначив Конінк, бельгійці, яких під час війни використовували в Німеччині як рабську силу, отримували компенсацію в розмірі лише 50 євро щомісяця.

Джерело: teletype.in/@violity/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Якщо Ви є власником якихось фотографій опублікованих на сайті і не бажаєте, щоб вони тут публікувалися - звяжіться з адміністрацією.

Posted Under