Неполно-средняя (семилетняя) школа №10, переоборудованная после войны из привокзального санпропускника.
Этого здания давно уже нет – снесли за ветхостью и построили на его месте привокзальный ресторан, который назывался «Магистраль» 1969 год
Источник: блог пользователя jost
Натисніть, щоб скопіювати адресу:
Відскануйте QR-код гаманцем Trust Wallet, TronLink або через біржу.
Інформація для правовласників:
Ми з великою повагою ставимося до авторських прав. Якщо ви є автором опублікованого фото чи тексту і не бажаєте, щоб вони залишалися на цьому ресурсі, або маєте зауваження щодо авторства — будь ласка,
зв’яжіться з нами.
Ми оперативно розглянемо звернення.

