Профілактика конфліктів у сім’ї

Профілактика конфліктів у сім'ї

5 липня 2017 року працівниками Кремененчуцького міськрайонного відділу Полтавської області з питань пробації проведено для підоблікових молодіжного віку попереджувально-профілактичний захід виховного характеру, щодо набуття суб’єктами пробації важливих життєвих навичок безконфліктних сімейних взаємовідносин.

Сімейні конфлікти – це протиборство між членами сім’ї на основі зіткнення протилежно направлених мотивів і поглядів. При проведенні оцінок ризику вчинення повторного кримінального правопорушення виявляється, що значна частина засуджених має конфлікти із членами своїх родин, що може стати одним із факторів вчинення повторного злочину. У більшості сімей засуджених відбуваються конфлікти із вчиненням насильства, сварки виникають з різних приводів: антисоціальна поведінка, алкогольна, наркотична та ігрова залежності, безробіття та бродяжництво. Працівнику органу пробації важливо спрямувати кожного з підоблікових на розуміння наслідків конфлікту, допомогти знайти шляхи вирішення складних життєвих ситуацій, проінформувати щодо інстанцій, які можуть надати допомогу в кризових ситуаціях.

Пробація — це тривалий шлях, яким повинен пройти не тільки засуджений, а й його близькі та рідні. Тому одним із голов­них завдань у роботі органу пробації є застосування саме таких соціально-виховних заходів, участь у яких може змінити світобачення та допомогти вирішити проблемні питання.

Кременчуцький МРВ Полтавської області з питань пробації

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Если Вы являетесь владельцем каких-то фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией, и мы их удалим.

Posted Under