Cвяткування 72-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом

Cвяткування 72-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом

Напередодні відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та з нагоди Дня пам’яті та примирення працівники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації взяли участь в підготовці пам΄ятних місць міста та Кременчуцького району до святкування Дня Перемоги.

04 травня працівники пробації разом з підобліковими прибирали територію біля пам΄ятникав Воїнам, загиблим у Великій Вітчизняній Війні у  с. Келеберда та біля меморіалу Великої Вітчизняної Війни у м. Кременчуці.

05 травня працівники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації разом з ветеранами війни, учасниками бойових дій на території АТО та представниками виконавчого комітету Кременчуцької міської ради взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам΄ятника Воїну-визволителю м. Кременчука.

І скільки б не минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація, — ми будемо вклонятися ветеранам Великої Вітчизняної Війни, адже теперішнє підростаюче покоління повинно знати, пам’ятати та свідомо сприймати безпечність свого буття.

Моріна Оксана, — психолог Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації

Подписаться на телеграмм канал

Если Вы хотите видеть Ваши фотографии на сайте, свяжитесь с администрацией

Если Вы являетесь владельцем фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией.

Похожие записи