Cоціально-педагогічна робота

Cоціально-педагогічна робота

7 червня 2016 року в приміщенні Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції фахівцем із соціальної роботи та спеціалістами Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заняття для неповнолітніх підоблікових на тему «Принципи та правила безпечного життя».

В процесі заходу неповнолітніх ознайомили з основними чинниками ризику для життя і здоров’я, з метою навчити їх методам усунення та зменшенні сили впливу таких чинників.

Важливо знати правила безпечної для життя поведінки. Але цього мало. Слід мати мужність прийняти належне рішення і силу волі, щоб виконувати ці правила. В процесі активного діалогу з’ясувалося, що підлітки приймають щодня різні рішення, пов’язані із шкільним життям, збереженням життя і зміцненням здоров’я, тому для вирішення будь-яких складних проблем засудженим запропонували застосовувати алгоритм дій, який включає в себе три етапи: 1. «Зупинись і подумай», 2. «Вирішуй», 3. «Дій».

Така послідовність навчає приймати зважене, усвідомлене рішення. Крім цього, щоденно слід докладати особистих зусиль, бажати бути здоровим, жити повноцінно.

Засуджені були вдячні та задоволені заняттям, кожен отримав буклети з інформацією про чинники, пов’язані зі способом життя, до яких в першу чергу відносяться шкідливі звички.

Лідія Геращенко фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

Подписаться на телеграмм канал

Если Вы хотите видеть Ваши фотографии на сайте, свяжитесь с администрацией

Если Вы являетесь владельцем фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией.

Похожие записи