Профілактика протиправної поведінки

Профілактика протиправної поведінки

29.09.2016 року працівники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука, були запрошені адміністрацією Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І.Литвиненка провести лекцію на тему: «Профілактика протиправної поведінки» серед студентів, які мешкають в гуртожитку.

Сьогодні надто актуальною є проблема зростання правопорушень серед молоді. Формування особистості, як відомо, починається з дитинства. В молоді роки закладається основа не тільки відповідних знань, але й норм поведінки, звичок, потреб людини.

Людина не народжується злочинцем, а стає ним через певні життєві обставини.

Метою лекції було, закріплення знання певних законів, своїх обов’язків перед суспільством, усвідомлення ними шкоди, відповідальності й вироблення у них правової свідомості, яка заздалегідь утримує від порушення закону.

Під час лекції пенітенціарії та студенти спільними зусиллями з’ясували причини та наслідки протиправної поведінки. Приємно, що студенти серед причин виділили такі, як  вживання алкоголю, невміння протистояти впливу оточуючих, відсутність життєвого досвіду, незнання законів тощо.

Соціальний працівник Князькіна Дар’я подякувала за лекцію, а також запропонувала подальшу співпрацю.

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ м. Кременчука КВІ управління ДПтС України в Полтавській області

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Posted Under