Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх

Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх

Профілактика протиправної поведінки неповнолітніх в центрі уваги Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації

З метою профілактики правопорушень серед учнівської молоді співробітники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації продовжують проведення в навчальних закладах міста Кременчука серії профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на виховання у дітей законних способів поведінки.

14 лютого на базі Кременчуцького професійно-технічного училища № 6співробітниками відділу з питань пробації було проведено профілактичний захід на тему: «Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх; запобігання виникнення шкідливих звичок».

Під час заходу працівниками відділу з питань пробації було висвітлено причини, умови формування злочинної поведінки, розглянуто особливості підліткової злочинності. Дітям було надано інформацію щодо актуальності проблеми скоєння правопорушень в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Психолог Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Леонова Анастасія Олегівна    

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Если Вы являетесь владельцем каких-то фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией, и мы их удалим.

Posted Under