Представники KВI відвідали фестиваль «Червона калина»

Представники KВI відвідали фестиваль «Червона калина»

22 серпня 2015 року в стінах Кременчуцької виховної колонії відбувся фестиваль творчості «Червона калина» на якому були присутні працівники кримінально-виконавчої інспекції разом із неповнолітніми підобліковими, які перебувають на обліках підрозділів, як засуджені до покарання пов’язаного з позбавленням волі.

Фестиваль творчості проходив на високій ноті позитиву та патріотичного характеру, тематика якого знайшла відлуння в серцях глядачів.  Неповнолітня молодь інспекції мала позитивний заряд творчої наснаги, що відображалось на їх усміхнених обличчях. Вони особисто впевнились у високому рівні підготовки та розвитку особистісних, творчих, а також фізичних здібностей вихованців колонії.

Подібні заходи завжди дають саме той заряд енергії, що має позитивний вплив, для здійснення нових творчих досягнення, а також приклад і бажання розвитку особистості у її самоактуалізації, що безпосередньо стосується підоблікової молоді, те, що прививає любов до Батьківщини і дає поштовх в плані духовного та фізичного розвитку.

Представители КВИ посетили фестиваль «Красная калина»

Представители КВИ посетили фестиваль «Красная калина»

Подписаться на телеграмм канал

Если Вы хотите видеть Ваши фотографии на сайте, свяжитесь с администрацией

Если Вы являетесь владельцем фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией.

Похожие записи