Індивідуальна робота з неповнолітніми

Індивідуальна робота з неповнолітніми

22 лютого 2016 року в приміщенні Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука управління ДПтС України в Полтавській області працівниками інспекції було проведено психологічні тестування для неповнолітніх, які перебувають на обліку.

З метою диференційованого та особистісного підходу,  врахування індивідуальних, соціально-психологічних особливостей при визначенні цілей та методів роботи з неповнолітніми, до інспекції було запрошено неповнолітніх: дівчину, яка засуджена до відбування покарання з випробуванням та хлопця, який засуджений до покарання у виді громадських робіт.

Неповнолітній К. було запропоновано пройти тестування на визначення акцентуацій характеру, які переважають у особистості, а засудженому В. запропоновано пройти «Повний кольоровий тест Люшера» для визначення психоемоційного стану хлопця.

— Дуже цікаво було дізнатись нову інформацію про себе, — прокоментували після виконання завдань тесту діти. За результатами було складено психологічні характеристики, які будуть враховуватись при подальшій роботі з неповнолітніми для ефективного повернення їх до самокерованої, правослухняної поведінки в суспільстві.

Юлія Козюренко,

старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м.Кременчука

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Posted Under