Година спілкування зі школярами на тему: «Вчинок та відповідальність»

Година спілкування зі школярами на тему: «Вчинок та відповідальність»

Година спілкування зі школярами працівників Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації на тему: «Вчинок та відповідальність»

26 січня на базі Омельницького ліцею працівниками Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації проведено годину спілкування для учнів 8-9 класів.

Даний захід проведено з метою правової освіти, попередження злочинності, правопорушень та насильства в шкільному середовищі.

Дітям розповіли про кримінальну та адміністративну відповідальність, а також наголосили з якого віку особа може бути притягнута до відповідальності за скоєне правопорушення та яке покарання може отримати.

Шляхом  методики «Мозкового штурму» та з подальшим обговоренням, з дітьми наведено перелік вчинків в ході навчального процесу та за межами школи, які можуть бути протиправними.

Окремо зупинилися на питанні крадіжок, порушенні громадського порядку та шкідливих звичках, які є невідкладною проблемою сучасної школи.

Директор ліцею Яроменок Ольга Павлівна, подякувала за проведену годину спілкування та висловила бажання подальшої плідної співпраці.

Лідія Геращенко, фахівець (із соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції

Подписаться на телеграмм канал

Если Вы хотите видеть Ваши фотографии на сайте, свяжитесь с администрацией

Если Вы являетесь владельцем фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией.

Похожие записи