Інтерактивна платформа «Відкрите місто»

Інтерактивна платформа «Відкрите місто»

Інтерактивна платформа «Відкрите місто»  є додатковим ресурсом до Служби допомоги міського голови (Відділу оперативного контролю за станом в місті виконавчого комітету  Кременчуцької міської ради).

ІП «Відкрите місто» дає мешканцям Кременчука можливість вирішити важливу громадську проблему, звернувшись до відповідального за прийняття рішення чиновника у міській раді або комунальному підприємстві. Інструментарій платформи дозволяє описати проблему, відмітити її на карті міста та сформувати електронне повідомлення.

Містяни мають можливість перевірити, в якому статусі знаходиться їх запит: «прийнятий до розгляду», «вирішений» чи «не вирішений» з позначенням причини. Недбайливий чиновник або бюрократ не зможе піти від відповіді: портал контролюється в АСМБР, КП «Кременчук Інвест», а головне – по-можливості на портал заходить міський голова Кременчука Віталій Малецький. Раз на тиждень під час апаратних нарад очільник міста в присутності керівників структурних підрозділів мерії «розбирає» кожне звернення містян і реакцію на нього за тиждень.

Серед питань, які найбільше хвилюють мешканців міста, є ями на дорогах, утримання прибудинкових територій, сміття, зовнішнє освітлення вулиць та інші.

Подписаться на телеграмм канал

Если Вы хотите видеть Ваши фотографии на сайте, свяжитесь с администрацией

Если Вы являетесь владельцем фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией.

Похожие записи