Підоблікові відвідали притулок для собак

Підоблікові відвідали притулок для собак

07 липня 2017 року співробітники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Полтавської області разом з неповнолітніми та особами молодіжного віку, що перебувають на обліку в Кременчуцькому, Автозаводському та Крюківському районних секторах відвідали притулок тимчасового тримання для собак при комунальному підприємстві «Спецсервіс – Кременчук».

Притулок тимчасового тримання для собак існує понад 5 років. При закладі є своє хірургічне відділення, місце для підготовки харчування та спеціальні вольєри, де живуть собаки з дотриманням усіх відповідних правил та норм. Керівник притулку Марина Кожушко  познайомила  гостей із своїми улюбленцями, розповіла життєві історії деяких собак та показала умови утримання. За улюбленцями доглядають волонтери різного віку, які прийшли до притулку за покликом серця. Головна ціль закладу – забрати з вулиць собак з метою догляду, лікування та стерилізації, а надалі віддати в добрі руки. 

Спілкування з тваринами є методом підтримання внутрішньопозитивних змін для суб’єктів пробації, воно виховує відчуття соціальної відповідальності та доброти, а також дає можливість знайти собі вірного друга. Під час екскурсії присутні мали можливість провести час з чотирилапими , пригостити їх ласощами та подарувати необхідні притулку речі, залишившись враженими від очей та тієї вдячності, яка надходила від собак. «Кожен може стати волонтером. Спеціальної освіти для доброти не потрібно.» – зазначила Марина Кожушко

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи