Лекция для учеников школы №1

Лекция для учеников школы №1

24 травня співробітники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації провели лекцію на тему «Кримінальна відповідальність» для учнів 8,9 класу ЗОШ №1.

Метою проведення даного заходу було поглибити знання учнів про права, обов’язки громадянина України, спонукати до розуміння принципу обов’язкового покарання за правопорушення, скоєння злочинів та ознайомити з пробаційними реформами, що проводяться в Україні.

Учні брали активну участь, проявляли інтерес, активно задавали питання щодо видів правопорушень та наслідків за вчинення протиправної поведінки. Кожен захід за участю співробітників Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації справляє на підлітків велике враження та викликає щирий інтерес, про що свідчить величезна кількість запитань з їх боку. Відповідь на ці питання, пробудження у підлітків відповідальності за свою поведінку і своє майбутнє – одне із завдань, яке співробітники для себе вважають важливим.

Леонова Анастасія, психолог Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації 21 мая 2017 года по адресу Кременчуг, улица Победы 11 телефон 068-055-33-55

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи