Діти – це люди, які живуть у світі дорослих та потребують особливого захисту

Діти – це люди, які живуть у світі дорослих та потребують особливого захисту

09 березня 2016 року в приміщенні Автозаводського РВ КВІ м.Кременчука з неповнолітньою, що перебуває на обліку як засуджена з випробуванням було проведено захід  з нагоди ратифікації Україною Конвенції ООН про права дитини.

Захист прав дітей є конституційною цінністю та одним з пріоритетних напрямків державної політики України, яка розвивається на принципах верховенства права, забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, поваги до гідності кожної особи.

Ратифікація Україною  Конвенції ООН про права дитини спрямована на дотримання міжнародних стандартів прав дитини, у відповідності до яких наша держава повинна забезпечити благополуччя, охорону здоровя, житло, освіту для кожної дитини без будь-якої дискримінації, а також забезпечити надійний захист від будь-яких форм насильства та експлуатації.

Неповнолітній було запропоновано переглянути відеоролик, який містив інформацію про прийняття Україною Конвенції про права дитини та розкривав короткий зміст прав дітей, що в ній закріплено. Потім відбулась коротка дискусія про права якими користується засуджена.

Обов’язком  держави є забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, бо як сказав А.С.Макаренко, – сьогоднішні діти – це завтрашня історія, завтрашнє майбутнє людства

Старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м.Кременчука,

Козюренко Юлія

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи