Профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом

Профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом

01 листопада 2016 року в приміщенні Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції фахівцем із соціальної роботи та спеціалістом Кременчуцького РЦСССДМ було проведено заняття «Профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом».

Значний ріст захворюваності на венеричні хвороби, що має місце в державі, становить істотну загрозу для здоров’я майбутніх поколінь та генофонду народу України. Успішна боротьба з венеричними хворобами можлива лише за умови скоординованих спільних дій правоохоронних органів, закладів охорони здоров’я, освіти та інших зацікавлених у цьому осіб. Тому, з метою попередження таких захворювань та оволодіння знаннями щодо збереження власного здоров’я неповнолітнім підобліковим проведено тематичне профілактичне заняття.

Спеціаліст Кременчуцького РЦСССДМ розповіла присутнім про найпоширеніші венеричні хвороби та надійні засоби захисту.

Фахівець Кременчуцького РВ КВІ ознайомила з порядком притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності згідно законодавства України осіб, які завідомо підставили іншу особу через статеві зносини або іншими діями в небезпеку зараження венеричною хворобою, заразили іншу особу венеричною хворобою, знаючи про наявність у них цієї хвороби, раніше судилися за зараження іншої особи венеричною хворобою, а так самозараження двох або більше осіб, або неповнолітнього та за ухилення від лікування венеричної хвороби.

В кінці заняття неповнолітні отримали брошури з повною інформацією щодо венеричних захворювань та їх профілактики.

Лідія Геращенко фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи