Лекція «Профілактика протиправної поведінки серед неповнолітніх та осіб молодіжного віку»

Лекція «Профілактика протиправної поведінки серед неповнолітніх та осіб молодіжного віку»

24.10.2016 року працівники кримінально – виконавчих інспекцій міста Кременчука та Кременчуцького району були запрошені до Кременчуцького професійно-технічного училища №26  для проведення лекторію на тему «Профілактика протиправної поведінки серед неповнолітніх та осіб молодіжного віку».

З метою профілактики злочинності та скоєння правопорушень студентам І та ІІ курсів училища представили короткий огляд діяльності кримінально-виконавчої інспекції та ознайомили з Законом України «Про пробацію» та основними його положеннями.

В ході заходу працівниками інспекцій більш докладніше розкрита відповідальність за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості.

Розповіли  про  адміністративну відповідальність, а також наголосили з якого віку особа може бути притягнута до відповідальності за скоєне правопорушення та яке покарання може отримати.

По закінченню лекції завуч з виховної роботи Лідія Карпенко подякувала за цікаву лекцію та висловила побажання до майбутньої плідної співпраці.

Лідія Геращенко, фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи