Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх

Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх

Профілактика протиправної поведінки неповнолітніх в центрі уваги Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації

З метою профілактики правопорушень серед учнівської молоді співробітники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації продовжують проведення в навчальних закладах міста Кременчука серії профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на виховання у дітей законних способів поведінки.

14 лютого на базі Кременчуцького професійно-технічного училища № 6співробітниками відділу з питань пробації було проведено профілактичний захід на тему: «Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх; запобігання виникнення шкідливих звичок».

Під час заходу працівниками відділу з питань пробації було висвітлено причини, умови формування злочинної поведінки, розглянуто особливості підліткової злочинності. Дітям було надано інформацію щодо актуальності проблеми скоєння правопорушень в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Психолог Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Леонова Анастасія Олегівна    

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи