Представники KВI відвідали фестиваль «Червона калина»

Представники KВI відвідали фестиваль «Червона калина»

22 серпня 2015 року в стінах Кременчуцької виховної колонії відбувся фестиваль творчості «Червона калина» на якому були присутні працівники кримінально-виконавчої інспекції разом із неповнолітніми підобліковими, які перебувають на обліках підрозділів, як засуджені до покарання пов’язаного з позбавленням волі.

Фестиваль творчості проходив на високій ноті позитиву та патріотичного характеру, тематика якого знайшла відлуння в серцях глядачів.  Неповнолітня молодь інспекції мала позитивний заряд творчої наснаги, що відображалось на їх усміхнених обличчях. Вони особисто впевнились у високому рівні підготовки та розвитку особистісних, творчих, а також фізичних здібностей вихованців колонії.

Подібні заходи завжди дають саме той заряд енергії, що має позитивний вплив, для здійснення нових творчих досягнення, а також приклад і бажання розвитку особистості у її самоактуалізації, що безпосередньо стосується підоблікової молоді, те, що прививає любов до Батьківщини і дає поштовх в плані духовного та фізичного розвитку.

Представители КВИ посетили фестиваль «Красная калина»

Представители КВИ посетили фестиваль «Красная калина»

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи