Правопорушення неповнолітніх як гостре соціальне явище

Правопорушення неповнолітніх як гостре соціальне явище

5 жовтня 2016 року в приміщенні Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції фахівцем із соціальної роботи та спеціалістом Кременчуцького РЦСССДМ було проведено заняття на правову тематику.

З метою формування правової свідомості та розуміння відповідальності за свою протиправну поведінку, а також розкриття змісту поняття правопорушення, підоблікових ознайомлено з ознаками і видами правопорушень та проведено профілактичну роботу з їх попередження та недопущення.

В ході заняття присутні взяли участь в ситуаційно-рольовій грі, під час якої навчилися вирішувати проблемні ситуації без порушення закону. Переглянули та обговорили цікаву презентацію щодо видів правопорушень. Разом з спеціалістом ЦСССДМ неповнолітні склали пам’ятки з основними правилами «Як уникнути правопорушення».

В ході обміну думками з’ясовано, що правопорушення несе за собою відповідальність як дорослих так і неповнолітніх, тому для зменшення його рівня потрібно більше проводити занять спрямованих на правову обізнаність.

Лідія Геращенко фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи