Попередити-значить уникнути

Попередити-значить уникнути

Спільна нарада служб міста Кременчука щодо попередження злочинності неповнолітніх схильних до правопорушень

«Попередити-значить уникнути» – під таким гаслом 08.12.2015 року на базі Вечірньої змінної школи № 3 м.Кременчука було проведено розширену нараду штабу попередження правопорушень неповнолітніми. В нараді прийняли участь пердставники педагогічного колективу школи, сектору поліції  по роботі з дітьми, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей при райвиконкомах м.Кременчука, а також були запрошені працівники Автозаводського РВ КВІ, Крюківського РВ КВІ та Кременчуцького РВ КВІ.

ВЗШ № 3 м. Кременчука є школою, в якій навчається багато складних підлітків, а також неповнолітніх, які перебувають на обліках в секторі поліції по роботі з дітьми та в кримінально – виконавчих інспекціях м. Кременчука, також, до цієї школи переводяться на навчання діти, які проживають в Кременчуцькому районі, та хочуть здобути повну середню освіту.

Єдиним дієвим алгоритмом роботи з складними підлітками може бути лише сукупний вплив і взаємодія всіх служб, узгодженість їх дій – наголосив директор школи – Віктор Шиян.

  • image
  • image

В ході бесіди обговорювались питання впливу на поведінку  підлітків та можливі шляхи попередження вчинення ними кримінальних правопорушень, а також момент вчасного реагування батьків цих підлітків та сукупної психокорекції виховання в законослухняному напрямку.

Юлія Козюренко,

старший інспектор Автозаводського РВ КВІ

управління ДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи