Пенітенціарії КВI міста Кременчука познайомились із Сергієм Жаданом

Пенітенціарії КВI міста Кременчука познайомились із Сергієм Жаданом

21 серпня 2015 року до Кременчуцької виховної колонії з концертною програмою завітав український поет, прозаїк, есеїст, перекладач – Сергій Жадан. Представники кримінально-виконавчої інспекції мали змогу особисто познайомитись із видатною особистістю та прослухали виступ його творчості, а також гурту « Собаки в космосі », які  найбільш відомі завдяки співпраці з харківським поетом та випустили спільний альбом « Спортивний клуб армії», до якого увійшли читання Жадана власних віршів під акомпанемент музикантів гурту. Згодом співпраця продовжилася у вигляді спільних виступів (зокрема гастрольний тур 2011 року з виступами в Києві, Познані, Тюбінгені та Празі), а наразі і в Кременчуці.

За творчістю лідера літературного покоління Сергія Жадана – переважно під впливом різних за фаховим «ґатунком» рецензій – закріпилася оцінка, як епатажної, неоавангардної і розрахованої на молодіжну аудиторію особистості. Його літературні твори одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників. Сергій Жадан є також активним організатором літературного життя України (з 2000 року – віце-президент Асоціації українських письменників), учасником мультимедійних мистецьких проектів.

Вокал Сергія Жадана, під віртуозний акомпнемент гурту не залишив байдужим нікого: творчий колектив, вірші покладені на музику, радували своїх слухачів, які вже стали його прихильниками.

В нелегкий, для країни час, залишатись патріотом, є головним із завдань, для кожного громадянина України і саме творчий шлях Сергія Жадана, як громадського діяча –  є тому приклад.

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи