Патріотично-релігійний захід до свята Покрови Пресвятої Богородиці

Патріотично-релігійний захід до свята Покрови Пресвятої Богородиці

13 жовтня  в День відзначення християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке з 2014 року указом президента призначено Днем захисника України, що ще із 1999 року святкується як День українського козацтва, працівниками кримінально-виконавчої інспекції м. Кременчука та Кременчуцького району було відвідано Святотроїцьку церкву.

До проведення заходу було залучено неповнолітніх підоблікових, які перебувають на обліках підпорядкованих підрозділів інспекції.

Настоятель церкви гостям розповів історію виникнення свята Покрови Пресвятої Богородиці, а також наставив підоблікових засуджених до праведних вчинків та законопослушного життя, виявив  сподівання, що в подальшому майбутньому вони уникнуть трагедії та вбережуть себе від долі злочинця, якщо вже сьогодні виявити добро і милосердя, повагу до себе і людей, маючи бажання стати правослухняним громадянином і в майбутньому захисником своєї країни.

Після відвідування церкви пенітенціарії кримінально-виконавчої інспекції провели бесіду з підобліковими неповнолітніми не тему основ патріотичного ставлення до своєї батьківщини.

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи