Ознайомлення з життєвим шляхом та творчістю Т.Г.Шевченка

Ознайомлення з життєвим шляхом та творчістю Т.Г.Шевченка

Засуджені Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції ознайомилися з життєвим шляхом та творчістю Тараса Григоровича Шевченка

9 березня 2016 року в приміщенні Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції фахівцем із соціальної роботи було прочитано лекцію для підоблікових засуджених молодіжного віку, присвячену 202 дню народження Тараса Григоровича Шевченка.

Метою  заходу було ознайомлення засуджених з культурною спадщиною, де особливу увагу звернуто на патріотизм в творчості поета-генія, що стало справжньою мірою любові людини до Батьківщини.

Присутні познайомилися з історією життя великого українця, який у 12 років залишився без обох батьків, працював пастухом, прислугою у пана, був арештований та обвинувачений у політичній зраді, позбавлений волі, перебував у вигнанні, але не дивлячись на це, намагався завжди шукати для себе вчителів та розвивати свої таланти.

Тарас Шевченко залишив безсмертний скарб для української нації — «Кобзар». Наприкінці заходу пролунали рядки з творів «Сон» та «Думи мої».

Засуджені були вдячні та задоволені прослуханою лекцією, завдяки якій отримали приклад незламності і стійкості справжнього патріота.

Лідія Геращенко

фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РКВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи