Засудженні Кременчуцького РП КВІ впорядковують парк

Засудженні Кременчуцького РП КВІ впорядковують парк

Засудженні Кременчуцького РП КВІ впорядковують парк українського композитора, громадського діяча та юриста Калачевського Михайла Миколайовича

20 серпня 2015 року, засуджені до покарання у виді громадських робіт напередодні свята Дня Незалежності України були задіяні до упорядження об’єктів культурної спадщини діячів українського державотворення. Засуджені працювали у с.Рокитному, Кременчуцького району, на території парку, який носить ім’я Михайла Калачевського.

Михайло Миколайович Калачевський – український композитор, піаніст, громадський діяч, юрист. З 1890 року впродовж десятиліття керував управою Кременчуцького земства. У селі Рокитному знаходився його маєток та парк із дерев, які він привозив із різних країн світу. В цьому селі прожив майже все своє життя і написав більшість творів, а саме «Українська симфонія», «Реквієм» та інші.

Через історичні негаразди була пограбована і спалена садиба Калачевських, захаращено парк, зруйновано склеп, де був похований великий композитор… На сьогоднішній день на місці його поховання встановлений  Пам’ятний знак.

Та все ж таки природна краса невмируща, а людська пам’ять ще не втратила останні краплини чуйності… Ми пишаємося, що в нашому Кременчуцькому краю приживала така видатна людина.

Мусієнко Ольга,

Інспектор Кременчуцького РП КВІ

УДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи