Заход до Міжнародного Дня захисту дітей

Заход до Міжнародного Дня захисту дітей

1 червня 2016 року співробітники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району разом з неповнолітніми підобліковими в рамках свята Дня захисту дітей були запрошені до Кременчуцької виховної колонії.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Тому працівники виховної колонії та засуджені вихованці колонії провели незабутню екскурсію в лавах колонії, пригостили власноруч випеченим хлібом, залучили наповнолітніх підоблікових до участі у спортивних змаганнях між ПТУ № 26, ліцеєм № 7, та вихованцями.

Під час змагань підоблікові неповнолітні проявили свої спортивні здібності. Працівники колонії подякували дітям за активну участь у змаганнях.

По завершенню заходу працівники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району разом командами змагань зробили фото напам’ять.
Мероприятия к Международному Дню защиты детей в Кременчуге
Мероприятия к Международному Дню защиты детей в Кременчуге
Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ м. Кременчука КВІ управління ДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи