Лекція для учнів школи №30

Лекція для учнів школи №30

17.03.2016 року працівниками Автозаводського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції м.Кременчука спільно з інспектором сектору превентивної діяльності Кременчуцького ВП ГУНП було проведено лекцію для учнів загальноосвітньої школи № 30 м. Кременчука

Метою заходу було ознайомлення з діяльністю кримінально-виконавчої інспекції та профілактика скоєння правопорушень серед  неповнолітніх.

Перед аудиторією виступив інспектор сектору превентивної діяльності Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області – Максим Деркач. Темою його розповіді була «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх та їх батьків». Діти брали участь в дискусії, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука управління ДПтС України в Полтавській області –  Юлія Козюренко, розповіла про нарямки діяльності кримінально-виконавчої інспекції, про злочини, за які неповнолітні потрапляють на облік та про особливості роботи з дітьми в інспекції. Учні цікавились діяльністю кримінально-виконавчої інспекції, видами покарань, які застосовуються до неповнолітніх.

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука управління ДПтС України в Полтавській області розповіла про злочинні наслідки протиправної діяльності та про стан «афекту» при вчиненні злочинів.

Присутні ознайомилися з агресією, як проблемою сьогодення і яка може стати наслідком вчинення злочину, що заподіює шкоди чи збитку іншій людині.

Оскільки злочин завжди аморальній і протидіє державній волі, то він завжди чинить також моральну та політичну шкоду – порушує моральні засади співжиття суспільства, шкодить державному авторитету та управлінню.

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи