Лекція для учнів Кременчуцького льотного коледжу

Лекція для учнів Кременчуцького льотного коледжу

10.03.2016 року працівниками Автозаводського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Кременчука спільно з працівником сектору превентивної діяльності Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області було проведено лекцію для учнів Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету.

Метою заходу було ознайомлення з діяльністю кримінально-виконавчої інспекції та профілактика скоєння правопорушень серед молоді та неповнолітніх.

Старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука управління ДПтС України в Полтавській області –  Юлія Коюренко, розповіла про нарямки діяльності кримінально-виконавчої інспекції, більш детально зупинилась на специфіці перебування на обліках неповнолітніх осіб. Учні ставили питання про злочини, за які неповнолітні притягуються до відповідальності та які види покарань до них застосовуються.

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука управління ДПтС України в Полтавській області доповнила розповідь про діяльність кримінально-виконавчої інспекції та закцентувала увагу на впровадженні пробації в роботу  пенітенціаріїв, концентрацію на особистості правопорушника, ресоціалізацію та адаптацію до правослухняного життя.

Наприкінці зустрічі заступник директора з виховної роботи –  Володимир Удовіченко подякував гостям за пізнавальну лекцію та наголосив – сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю, яка є корисним джерелом інформації для учнів коледжу і, можливо, вбереже їх від вчинення необдуманих поступків, що в подальшому можуть призвести до негативних наслідків.

Козюренко Юлія, старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи