Круглий стiл з СДІМ Кременчуцького РВ УМВС України

Круглий стiл з СДІМ Кременчуцького РВ УМВС України

16.04.2015 року начальником Глобинського МРВ КВІ УДПтС України в Полтавській області Інною Гребенюк в приміщенні Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області було проведено засідання круглого столу за участі особового складу СДІМ Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області.

Метою даної зустрічі було обговорення спільної індивідуально – профілактичної роботи із засудженими, які перебувають на обліку КВІ та її удосконалення, а також, надання інформації працівникам СДІМ щодо новоприйнятого Закону України «Про пробацію», який вступає в дію 28.08.2015 року.

Круглий стiл з СДІМ Кременчуцького РВ УМВС України

Було ще раз закцентовано увагу на головних аспектах роботи працівників СДІМ згідно спільного наказу МВС та УДДУ ПВП №270/1560 від 19.12.2003, таких як: індивідуально-профілактична робота із засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, інформування щодо фактів  адмінпритягнень таких осіб, оформлення квартальних матеріалів  індивідуально – профілактичної роботи щодо кожної особи. Наголошено та доведено до відому головні тезиси Закону України  «Про пробацію».

На всі питання які виникали при обговоренні були надані вичерпні відповіді.  

Алла Чамара, 

інспектор Кременчуцького РП КВІ

УДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи