До Всесвітнього дня боротьби за СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби за СНІДом

У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу несе глобальна епідемія ХХ, а тепер вже і ХХI століття, існуванню людства… Що рік з 1998 року, цей день служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією Віл-інфекції і СНІДу, звучить як заклик розширенню та обміну інформацією.

Тому, 02 грудня 2015 року, в день «соціальних служб», який проводиться, для неповнолітніх засуджених, до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, пенітенціаріями міста Кременчука та Кременчуцького району, спільно з Кременчуцьким міським центром соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді, для підоблікових було організовано та проведено інформативно-просвітницький, захід приурочений проблемі ВІЛ/СНІДу.

Працівники інспекції, для засуджених провели лекцію, метою якої було привернення уваги неповнолітніх підоблікових до проблем поширення ВІЛ/СНІДу, формування в дітей необхідних знань, правильного уявлення про захворювання на ВІЛ-інфекцію.

Провідні спеціалісти Центру, для слухачів влаштували тематичну годину на тему «Ми обираємо безпеку». Діти переглянули інформаційні відеоролики, після чого з ними було проведено тренінг «Знай більше – будь в безпеці», в аргументативному процесі якого опоненти брали активну участь.

По закінченню заходу від представників Центру діти отримали тематичні пам’ятки із символічним зображенням червоної стрічки. Логотипом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка, яка з 1991 року являється символом боротьби, підтримки і надії на майбутнє без СНІДУ. Її ідея належить художникові Франку Муру.

Після чого слухачі ділились враженнями, були вдячними за почуті актуальні та комплексні знання, оскільки отримали вичерпну інформацію, яка спростувала найпоширеніші міфи і стереотипи, які ще панували серед слухачів.

Як підсумок, за результатом проведеної роботи можна зазначити, що тематика заходу, завданням якого було донести до дітей необхідність профілактики даного явища, мала вплив на свідомість неповнолітніх слухачів та віднайшла відлуння в їхніх серцях.

старший інспектор

Автозаводського РВ КВІ

майор внутрішньої служби

Ірина Коноваленко

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи