Формування життєвої компетентності – перспектива на майбутнє

Формування життєвої компетентності – перспектива на майбутнє

Днями в кримінально-виконавчій інспекції м. Кременчука із підобліковими неповнолітніми відбувся захід за участі представників  міжнародного фонду  «Кримінон», співпраця з яким  відбувається на підставі укладеного договору про здійснення спільної діяльності в напрямку ресоціалізації засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Цього разу ключовим визначенням тематичного заходу було  поняття компетентність. Спочатку з неповнолітніми було проведено брифінг по темі, з метою виявлення загальної здатності  неповнолітніх, що базується на їхніх знаннях, досвіді, цінностях та набутих здібностях завдяки навчанню.

Представником фонду «Кримінон» дітям продемонстровано відеофільм «Життєва компетентність особистості». За результатом перегляду якого, було надано певні роз’яснення побаченого та почутого, оскільки компетентність кожної особистості може бути достатня лише після того коли людина навчилась думати, спостерігати, навчатись та застосовувати свої знання на практиці,

Захід пройшов під гаслом: дивіться, навчайтесь, практикуйте! Досягайте цілей чесним шляхом та без шкоди для себе. По закінченню заходу, неповнолітнім подарували путівники до кращого життя, основані на здоровому глузді, під назвою «Шлях до щастя».

Формування життєвої компетентності – перспектива на майбутнє

Ірина Коноваленко

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи