14 жовтня День захисника України

14 жовтня День захисника України

11 жовтня фахівцем та підобліковими Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції було відвідано захід приурочений Дню захисника України, який відбувся на базі Кременчуцького університету імені Михайла Остроградського.

Як відомо 14 жовтня, на Покрову, українці відзначатимуть велике державне свято — День захисника України. Це прекрасна нагода зазирнути в сторінки історії та згадати не лише козаків, але й усіх, хто нині покликаний захищати нашу Батьківщину, і не лише зі зброєю в руках.

День захисника України ніколи не буде традиційним святом з масовими гуляннями та веселими дійствами. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

Цей день обрали не випадково. Споконвіків на свято Покрови наші пращури вшановували воїнів-захисників. Козаки вважали Покрову своєю заступницею. Тому студенти закладу відобразили присутнім історію становлення української армії та привітали зі святом піснями, танцями та віршами.

Під час урочистого заходу відбулася зустріч з кременчужанами, що пройшли найгарячіші точки АТО. Своїми виступами бійці передали залу сутність буденних днів учасників війни та нагадали, що кожен з нас повинен бути патріотом та берегти державу. Не дивлячись на те, що захід мав урочистий характер глядачі залу із зацікавленістю задавали питання бійцям та волонтерам.

Лідія Геращенко фахівець із соціальної роботи з суб’єктами пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи