Повернення на Дніпро легендарних «ракет»

Повернення на Дніпро легендарних «ракет»

На дніпровські річкові маршрути повернуться легендарні «ракети». Планується маршрут до Києва із заходом у всі великі міста на річці Дніпро
На річки України повернулися легендарні судна на підводних крилах. Високошвидкісні «ракети» виробляє суднобудівельна компанія «НІБУЛОН». У планах компанії запустити маршрут по Дніпру до Києва і включити в нього всі великі міста, інформує Область.онлайн
Нібулонівські судна на підводних крилах отримали ім’я «Нібулон-Експрес». Минулого року впродовж сезону річкових пасажирських перевезень ці судна перевезли 24 тисячі пасажирів. Серед них діти, учасники АТО, громадські активісти, волонтери, правозахисники та інші.

Повернення на Дніпро легендарних «ракет»
У компанії «НІБУЛОН» зазначили, що їм вдалося відновити моду на водні пасажирські перевезення. Такий популярний у Європі водний транспорт знову став улюбленим серед українських пасажирів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Если Вы являетесь владельцем каких-то фотографий опубликованных на сайте и не желаете, чтобы они здесь публиковались - свяжитесь с администрацией, и мы их удалим.