Спільна робота кримінально-виконавчої інспекції з громадськими організаціями

Спільна робота кримінально-виконавчої інспекції з громадськими організаціями

Одним з основних напрямків діяльності кримінально-виконавчої інспекції є попередження рецидивної злочинності серед засуджених, які перебувають на обліках. Для більш ефективної роботи в цьому напрямку до співпраці залучаються громадські організації, діяльність яких може сприяти моральному або фізичному вихованню молоді та неповнолітніх. Однією з таких організацій є «Кримінон-Надія».

23.05.2015 року в приміщенні Автозаводського РП Кременчуцького МВ КВІ УДПтС України в Полтавській області волонтер організації «Кримінон-Надія» –  Оксана Сова, провела індивідуально-виховну роботу з неповнолітньою, яка перебуває на обліку як засуджена з випробуванням. Захід проводився в формі бесіди про моральні принципи, які лягли в основу книги «Шлях до щастя» та спрямовані на формування здорового глузду, що може покращити життя в майбутньому та попередити вчинення нових злочинів. На закріплення пройденого матеріалу неповнолітній було продемонстровано уривок з фільму «Шлях до щастя», який є додатком до книги і наочно демонструє застосування моральних принципів в повсякденному житті.

Кримінально-виконавча інспекція в своїй роботі й надалі планує співпрацювати з громадськими організаціями для попередження первинної та рецидивної злочинності, особливо серед неповнолітніх, яких ще можна залучити до правослухняного життя в суспільстві та спрямувати подальше їх життя в рамках закону.

Юлія Козюренко, старший інспектор Автозаводського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи