Інтерактивна платформа «Відкрите місто»

Інтерактивна платформа «Відкрите місто»

Інтерактивна платформа «Відкрите місто»  є додатковим ресурсом до Служби допомоги міського голови (Відділу оперативного контролю за станом в місті виконавчого комітету  Кременчуцької міської ради).

ІП «Відкрите місто» дає мешканцям Кременчука можливість вирішити важливу громадську проблему, звернувшись до відповідального за прийняття рішення чиновника у міській раді або комунальному підприємстві. Інструментарій платформи дозволяє описати проблему, відмітити її на карті міста та сформувати електронне повідомлення.

Містяни мають можливість перевірити, в якому статусі знаходиться їх запит: «прийнятий до розгляду», «вирішений» чи «не вирішений» з позначенням причини. Недбайливий чиновник або бюрократ не зможе піти від відповіді: портал контролюється в АСМБР, КП «Кременчук Інвест», а головне – по-можливості на портал заходить міський голова Кременчука Віталій Малецький. Раз на тиждень під час апаратних нарад очільник міста в присутності керівників структурних підрозділів мерії «розбирає» кожне звернення містян і реакцію на нього за тиждень.

Серед питань, які найбільше хвилюють мешканців міста, є ями на дорогах, утримання прибудинкових територій, сміття, зовнішнє освітлення вулиць та інші.

If you are the owner of some photos published on the site and do not want them to be published here - contact the administration.

Похожие записи