» » Пенитенциарная служба Украины

Підоблікові відвідали притулок для собак

07 липня 2017 року співробітники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Полтавської області разом з неповнолітніми та особами молодіжного віку, що перебувають на обліку в Кременчуцькому, Автозаводському та Крюківському районних секторах відвідали притулок тимчасового тримання для собак при комунальному підприємстві «Спецсервіс - Кременчук».

Профілактика конфліктів у сім'ї –  шлях до ресоціалізації суб’єктів пробації

5 липня 2017 року працівниками Кремененчуцького міськрайонного відділу Полтавської області з питань пробації проведено для підоблікових молодіжного віку попереджувально-профілактичний захід виховного характеру, щодо набуття суб’єктами пробації важливих життєвих навичок безконфліктних сімейних взаємовідносин.

Eкспрес-тестування на ВІЛ/СНІД та гепатит

Підоблікові Кременчуцького міськрайонного відділу Полтавської області з питань пробації пройшли експрес-тестування на ВІЛ/СНІД та гепатит 

21 червня 2017 року на базі Кремененчуцького міськрайонного відділу Полтавської області з питань пробації проведено захід для підоблікових  з обговоренням проблеми розповсюдження та профілактики інфекційних захворювань, ВІЛ/СНІД, гепатит.

Робоча зустріч з представником благодійної організації «Світло Надії»

1 червня 2017 року на базі Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації проведено робочу зустріч із соціальним працівником благодійної організації «Світло Надії» Артемом Кийло на тему: «Профілактика розповсюдження наркотиків в суспільстві» з метою відпрацювання дієвих методів виявлення серед підоблікових категорії осіб, яким необхідна допомога. 

Тренінгове заняття «Я знаю свої права»

29.05.2017 року на базі Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Інна Леоненко та психолог Оксана Моріна провели тренінгове заняття тему «Я знаю свої права» з неповнолітніми підобліковими .

Лекція для учнів школи І-ІІІ ступенів № 1

24 травня співробітники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації провели лекцію на тему «Кримінальна відповідальність» для учнів 8,9 класу ЗОШ №1.

Метою проведення даного заходу було поглибити знання учнів про права, обов’язки громадянина України, спонукати до розуміння принципу обов’язкового покарання за правопорушення, скоєння злочинів та ознайомити з пробаційними реформами, що проводяться в Україні. 

Сім’я починається з дитини

15.05.2017 року працівниками Кременчуцького МРВ з питань пробації у м. Горішні Плавні проведено захід до Міжнародного дня сім’ї для під облікових та їх дітей.

15.05.2017 року відзначають Міжнародний день сім’ї, який встановлений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1993 році.

Cвяткування 72-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом

Напередодні відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та з нагоди Дня пам’яті та примирення працівники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації взяли участь в підготовці пам΄ятних місць міста та Кременчуцького району до святкування Дня Перемоги.

04 травня працівники пробації разом з підобліковими прибирали територію біля пам΄ятникав Воїнам, загиблим у Великій Вітчизняній Війні у  с. Келеберда та біля меморіалу Великої Вітчизняної Війни у м. Кременчуці.

Що ми дійсно знаємо про Чорнобильську катастрофу?

24 квітня 2017 року працівниками Кременчуцького МРВ з питань пробації у м. Горішні Плавні проведено для неповнолітніх підоблікових відео лекторій, присвячений дню вшанування жертв Чорнобильської катастрофи.

Захід проведено з метою формування  свідомого ставлення до даної трагедії та поваги до учасників ліквідації її згубних наслідків.

Лекція для старшокласників Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 «Почуй мене»

24 квітня 2017 року фахівці Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації провели лекцію на базі Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 для учнів 7,9, 10 класів на тему: «Почуй мене».

Захід проведено з метою пропаганди серед учнів поведінки законослухняного громадянина.

Дні Довкілля

8 квітня 2017 року працівники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації взяли участь в проведенні заходу «День довкілля», який відбувся на території Державної установи «Кременчуцька виховна колонія»

Захід організовано з метою забезпечення належного санітарного стану і благоустрою прилеглої території установи на території якої здійснює свою діяльність Кременчуцький міськрайонний відділ з питань пробації

Всесвітній День здоров'я

В рамках Всесвітнього Дня здоров΄я для неповнолітніх підоблікових Кременчуцького міськрайоннго відділу з питань пробації було організовано тренінгове заняття на тему «Здорова людина»

Метою заходу було привернути увагу присутніх до факторів, які впливають на здоров΄я людини, сформувати мотивацію до здорового способу життя. В ході дискусії діти створили наочний портрет здорової людини, оцінили власні можливості формування умов, що сприяють нормальному зростанню та розвитку.

Особенности семейных взаимоотношений между детьми и родителями

04 квітня 2017 року в приміщенні Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації, спільно із спеціалістом Кременчуцького РЦСССДМ проведено заняття для неповнолітніх підоблікових та їх батьків на тему «Особливості сімейних взаємовідносин між дітьми та батьками».

В ході заняття обговорили позитивну модель взаємин у сім'ї. Спеціаліст центру навчила присутніх прибирати протиріччя та знаходити взаєморозуміння через двосторонню довіру. 

Профорієнтація - зроби свідомий вибір

30 березня 2017 року на базі Омельницького ліцею працівники Кременчуцького МРВ з питань пробації провели профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів. 

З ціллю збагачення органів і установ виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації кваліфікованими працівниками, проінформовано випускників ліцею на предмет вступу до Академії державної пенітенціарної служби.

В ході заняття обговорено  термін навчання в Академії ДПтС, основні спеціальності  та алгоритм підготовки до вступу для здобуття вищої освіти ступеня «бакалавр».

Зустріч зі школярами на тему: «Профілактика правопорушень в учнівському середвищі»

22 березня 2017 року в приміщенні Садківської ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем Кременчуцького МРВ з питань пробації Лідією Геращенко та інспектором ювенальної поліції Кременчуцького районного відділення  поліції ГУНП України в Полтавській області старшим лейтенантом поліції Віталієм Артеменко проведено зустріч з учнями 7-8 класів на тему «Профілактика правопорушень та злочинів в учнівському середовищі».

Захід проведено з метою пропаганди правових знань.

Мій життєвий путівник після закінчення іспитового строку

Днями на базі Кременчуцького МРВ з питань пробації  працівниками проведено заняття для неповнолітнього підоблікового на тему: «Мій життєвий путівник після закінчення іспитового строку».

Відповідно законодавства іспитовий строк розуміється як  період в житті засудженого, протягом якого є можливість довести суспільству виправлення власної поведінки без позбавлення або обмеження волі.

Шевченківські дні

09.03.2017 року, в день народження великого Кобзаря, підоблікові Кременчуцького міськрайоннго відділу з питань пробації взяли участь в урочистому заході «Шевченківські дні».

Неповнолітні підоблікові та особи молодіжного віку були залучені до заходу з метою національно-патріотичного виховання, формування поваги до історії та культури рідної країни.

Відбулася робоча зустріч із суддями

03.03.2017 року на базі Автозаводського районного суду м. Кременчука відбулася інформаційна зустріч з суддями Автозаводського районного суду м. Кременчука та керівником Кременчуцького міськрайоного відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації. 

Метою зустрічі було інформування суддів першої інстанції щодо найменувань уповноважених органів з питань пробації, а також затвердженої форми та змісту досудової доповіді. 

В ці лютневі дні Україна вшановує загиблих під час Революції Гідності 2014

На базі Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації провели виховну годину, присвячену Революції гідності.

Захід проведено з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, а також з ціллю виховати у неповнолітніх патріотичну свідомість та розвинути бажання стати гідними громадянами України.

Мітинг до Дня памяті героїв Афганістану

Підоблікові Кременчуцького районного сектору з питань пробації на впорядкуванні села

15 лютого 2017 року підоблікові, які відбувають покарання та адміністративне стягнення у виді громадських робіт були задіяні до підготовки мітингу, приуроченому річниці виведення військ з Афганістану.

Підоблікові працювали у селі Рокитне, Кременчуцького району на території пам’ятника загиблих Воїнів-Інтернаціоналістів. 

Страница 1 из 5 1 2 3 4 5  »