» »

Захід - шкідливий вплив на організм тютюнопаління


Захід - шкідливий вплив на організм тютюнопаління

06 вересня 2016 року працівниками кримінально-виконавчої інспекції м. Кременчука спільно зі спеціалістами Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім΄ї, дітей та молоді Терещенко О.М. та Самчишиною Т.М. було проведено профілактичний захід з неповнолітніми, які перебувають на обліку КВІ як особи, засуджені до покарань, не пов΄язаних з позбавленням волі.

З метою профілактики шкідливих звичок було продемонстровано відеофільм про шкідливий вплив на організм тютюнопаління, після чого відбулася жвава дискусія, під час якої діти висловлювали свої думки щодо переваг здорового способу життя, складності відмови від тютюнової залежності, ділилися власним досвідом боротьби зі шкідливими звичками. 

Здоров΄я людини – це здоров΄я нації, тому працівники Кримінально-виконавчої інспекції за підтримки представників організацій державного та недержавного сектору планомірно проводять з підобліковими профілактичну, виховну та інформаційну роботу щодо здорового способу життя. 

Моріна Оксана, фахівець (з питань соціальної роботи із суб΄єктами пробації) Крюківського РВ м. Кременчука кримінально-виконавчої інспекції 

Инструкция как комментировать


Кременчуг