» »

Заняття по соціально-педагогічній роботі


Заняття по соціально-педагогічній роботі

На початку вересня 2016 року в приміщенні Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції фахівцем із соціальної роботи та спеціалістами Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено заняття для неповнолітніх підоблікових на тему «Кожна дитина має право».

Усе більшу стурбованість викликає той факт, що престиж права взагалі і законодавства зокрема знизились в умовах трансформації суспільства. У певної кількості неповнолітніх з’явилась тенденція відсутності поваги до законослухняної форми поведінки, а перевага надається культу сили, жорстокості, насилля.

Тому, з метою формування знань, умінь та навичок законослухняної поведінки, підвищення правової культури, підоблікових та їх батьків ознайомили з законодавчою базою України із соціально-правового захисту дітей, підлітків та молоді.

В ході заняття на всі задані питання надано відповіді, підобліковим нагадано, що крім прав кожен з них має пам’ятати про обов’язки.

Лідія Геращенко фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг